Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/895
Title: Трансформаційні процеси гендерних реалій у світовій та вітчизняній історії
Other Titles: Навчально-методичний посібник
Authors: Рижева, Надія Олександрівна
Keywords: гендерні реалії
історія України
світова історія
Issue Date: 2021
Abstract: Навчально-методичний посібник містить конспективний виклад матеріалів за гендерною проблематикою. Провідні акценти гендерних реалій відтворено на засадах історичних трансформацій. Означений контекст визначається у соціально-політичній, економічній, правовій сферах. З’ясовано шляхи подолання гендерних стереотипів і можливості реалізації завдань гендерної рівності, інтеграції відповідних підходів у майбутній професійній діяльності, формуванні міжстатевої культури відносин. Матеріал структуровано відповідно до чинних вимог програми курсу. Видання адресоване викладачам і здобувачам вищої освіти у процесі опанування ними курсів «Соціально-рольовий статус чоловіка і жінки в історії», «Трансформаційні процеси гендерних реалій у світовій та вітчизняній історії».
Description: Рижева Н. О. Трансформаційні процеси гендерних реалій у світовій та вітчизняній історії. Миколаїв. 2021. 196 с.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/895
ISBN: 657-345-978-345-4
Appears in Collections:Навчально-методичні посібникиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.