Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/861
Title: Спеціальна педагогіка з основами спеціальної дидактики: Навчально-методичний посібник для самостійної роботи студентів з курсу за змішаною формою навчання. Частина ІІ
Other Titles: Навчально-методичний посібник
Authors: Середа, Ірина Валеріївна
Кисличенко, Вікторія Анатоліївна
Keywords: спеціальна педагогіка
спеціальна дидактика
самостійна робота студентів
діти з особливими потребами
педагогічна корекція
девіантна поведінка
Issue Date: 2021
Abstract: У навчально-методичному посібнику представлені рекомендації щодо самостійної роботи студентів з вивчення курсу «Спеціальна педагогіка з основами спеціальної дидактики» за змішаною (очно-дистанційною) формою навчання для студентів ІІІ курсу спеціальності 016 Спеціальна освіта. Наведено навчальну програму дисципліни, інструктивно-методичні ма-теріали, плани практичних та лабораторних занять. Висвітлено основні теоретичні аспекти з відповідних тем курсу. Запропоновано завдання для самостійної роботи студентів та тестової перевірки їх знань із курсу. До посібника включено словник основних термінів. У додатках подано мате-ріали для самопідготовки. Видання буде корисним викладачам та студентам при вивченні курсу «Спеціальна педагогіка з основами спеціальної дидактики».
Description: Середа І.В., Кисличенко В.А. Спеціальна педагогіка з основами спеціальної дидактики: Навчально-методичний посібник для самостійної роботи студентів з курсу за змішаною формою навчання. Частина ІІ. – Миколаїв, 2021. – 198 с.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/861
ISBN: 978-316-148-410-3
Appears in Collections:Навчально-методичні посібникиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.