Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/723
Title: Теорія ймовірностей та математична статистика (завдання для самостійної роботи та методичні вказівки до їх виконання)
Other Titles: навчально-методичний посібник
Authors: Дармосюк, Валентина Миколаївна
Пархоменко, Олександр Юрійович
Біла, Вікторія Олексіївна
Keywords: теорія ймовірностей
математична статистика
підготовка майбутніх вчителів математики
самостійна робота студентів
формування математичного мислення
вивчення математики
Issue Date: 2020
Publisher: МНУ імені В. О. Сухомлинського
Abstract: Посібник присвячено вивченню понять теорії ймовірностей та математичної статистики. Мета посібника – допомогти студентам у формуванні їх математичного мислення, оволодінні теоретичними знаннями і практичними навичками розв’язування задач, необхідних в подальшій навчальній та професійній діяльності. Наведені типові завдання для самоперевірки знань студентів з метою підготовки до семестрового контролю з дисципліни «Теорія ймовірностей та математична статистика».
Description: Дармосюк В. М., Пархоменко О. Ю., Біла В. О. Теорія ймовірностей та математична статистика (завдання для самостійної роботи та методичні вказівки до їх виконання) : посібник для самостійної роботи студентів. – Миколаїв: МНУ імені В. О. Сухомлинського, 2020 – 133 с.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/723
Appears in Collections:Навчально-методичні посібникиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.