Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/475
Title: Методичні рекомендації з лінгвостилістичного аналізу художнього тексту для студентів спеціальності «035.04 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно)»
Authors: Чередниченко, Вікторія Павлівна
Keywords: німецька мова
самостійна робота студентів
лінгвістичний аналіз художнього тексту
стилістичний аналіз художнього тексту
інтерпретація тексту
Issue Date: 2018
Publisher: Миколаївський національний університет імені В. О. Сухомлинського
Abstract: Методичні рекомендації присвячено для аудиторної та самостійної роботи студентів. Матеріал посібника містить дві частини: теоретичну і практичну. Теоретична частина включає теоретичні вказівки та схему з лінгвостилістичного аналізу художнього тексту. У практичній частині запропоновано оригінальні німецькомовні художні тексти авторів XVIII–XXI століть, що становлять цікавий мовний матеріал для лінгвостилістичного аналізу та інтерпретації.
Description: Чередниченко В. П. Методичні рекомендації з лінгвостилістичного аналізу художнього тексту для студентів спеціальності «035.04 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно)». – Миколаїв: МНУ ім. В. О. Сухомлинського, 2018. – 63 с.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/475
Appears in Collections:Методичні посібникиItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.