Please use this identifier to cite or link to this item: http://hdl.handle.net/123456789/1024
Title: Спеціальна практична психологія (робота з батьками дітей в інклюзивному класі)
Other Titles: навчально-методичний посібник для студентів спеціальності 016 «Спеціальна освіта» для змішаної форми навчання
Authors: Карсканова, Світлана Вікторівна
Keywords: спеціальна практична психологія
інклюзивне навчання
робота з батьками
змішана форма навчання
спеціальна освіта
самостійна робота студентів
Issue Date: 2022
Publisher: Видавець Румянцева Г. В.
Abstract: Навчально-методичний посібник містить матеріали для змішаних форм навчання: ON -LINE/OF -LINE, на платформах дистанційного навчання MOODLE, у конференціях -ZOOM, на GOOGLE -MEET зустрічах, з використанням Viber, Telegram, Faсebook, Skype, YouTubе, Google Диск, Google -Клас та інших цифрових форматів. Представлені методичні рекомендації щодо самостійної роботи студентів з вивчення курсу «Спеціальна практична психологія», розміщено матеріали самостійних завдань, практичних та лабораторних занять з наступних тем курсу: «Компенсація. Реабілітація», Соціалізація: суть, стадії. Корекція та розвиток дітей з особливостями психофізичного розвитку», «Особливості роботи з батьками дітей, які мають порушення психофізичного розвитку». Видання адресовано студентам спеціальності 016 «Спеціальна освіта». Матеріали посібника допоможуть при підготовці до практичних і лабораторних занять у змішаних формах навчання з курсу «Спеціальна практична психологія». Видання буде корисним викладачам та студентам при вивченні курсу «Спеціальна практична психологія», а також педагогам-практикам, які працюють з дітьми з особливими освітніми потребами та їх батьками .
Description: Карсканова С. В. Спеціальна практична психологія (робота з батьками дітей в інклюзивному класі) : навчально-методичний посібник для студентів спеціальності 016 «Спеціальна освіта» / С. В. Карсканова. – Миколаїв: Видавець Румянцева Г. В., 2022. – 160 с.
URI: http://hdl.handle.net/123456789/1024
ISBN: 978-617-729-066-6
Appears in Collections:Навчально-методичні посібники

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Карсканова С.В. Спец практична психологія.pdf1,75 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.